Back to top
Skip to main content
  • Galery 1002
Rezervasyon için arayınız: +90 312 248 88 88
Kalite ve lüksün maskülen bir şıklıkla birleştiği JW Steakhouse, dinlendirilmiş etin en iyi örneklerinin sunulduğu menüsüyle klasik Amerikan steakhouse tarzının Başkent'teki en seçkin örneği. JW Steakhouse, sunduğu lezzet deneyimini görkemli kavı ve Sommelier'inin menüye uygun eşleştirme ve tavsiyeleri ile tamamlıyor. İçerisinde yer verdiği Bourbon Barında ise misafirlerini, efsanevi içecek çeşitleri ile buluşturuyor. 15 kişiye kadar misafir ağırlayabilen 2 farklı özel odası ile JW Steakhouse, özel kutlamalar ya da iş yemeklerine ev sahipliği yapıyor. Kıyafet Yönetmeliği Uygulanmaktadır. 10 yaş ve üstü misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.
sprite aboutus
  • Adres
  • Kızılırmak Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:1 Söğütözü, Ankara 06520
    • JW Steakhouse Ankara Çalışma Saatleri:

    • Hafta içi:    12.00 - 23.00

    • Cumartesi: 18.00 - 23.00 

  • Pazar günleri kapalıdır.
Kızılırmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:1 Söğütözü, Ankara 06520
sprite somelier
Sommelier
JW Steakhouse’un konusunda uzman Sommelier 'i menüde sunulan menüde sunulan özel lezzetlerin verdiği hazzı, iyi bir şarap deneyimi ile tamamlamak isteyen misafirlerine, seçtikleri yemekle en uyumlu şarabı tavsiye ediyor. Sommelier, mutfak ekibi ile birlikte, menüdeki özel kesim etlerin yağ oranı, pişme süresi ve onlara eşlik edecek olan garnitürlerinden oluşan yemekler ile JW Steakhouse’un iki bin şişelik özel kavındaki şaraplar üzerinde titizlikle çalışarak kusursuz eşleştirmeler yapıyor.
sprite steakhouse cuts
Steakhouse Et Kesi̇mleri
sprite boston rolls
Parker House Rolls
JW Steakhouse’da servis edilen bu yumuşak ve hafif ekmek ilk defa 19. yy’da Boston’un ünlü bir oteli olan ve 1855 yılında Boston Cream Pie’ı da keşfeden Parker House otelinde yapılmıştır. Az şekerle hazırlanan Parker House Rolls, fırından altı yumuşak üstü daha çıtır haliyle çıktıktan sonra üzerine dökülen deniz tuzu ve biberiye ile servis edilir.